Projektvezető - ÁLLÁS

Az Energiaklub célkitűzései között szerepel az energiahatékonyság növelése, melynek egyik legfontosabb pillére a lakások / házak felújítása.

Az Energiaklub projektvezetőt keres, aki 5 szakmai szervezetettel közösen együttműködve képes a célkitűzést támogató projektet megvalósítani és sikerre vinni.

Te vagy az ideális munkatárs, ha:

  • építőipar és/vagy épületenergetika, energiahatékonyság területén van szakértelmed és tapasztalatod
  • képes vagy egy csapatot irányítani, különböző partnerekkel és szervezetekkel együttműködni,
  • rendelkezel munka- és projektvezetői és/vagy üzletfejlesztési tapasztalattal,
  • jól tudod priorizálni a feladatokat, képes vagy betartani és betartatni az ütemterveket és az olykor szoros határidőket
  • határozottan, asszertívan kommunikálsz írásban és szóban is,
  • precíz, proaktív, ambiciózus és felelősségteljes vagy,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • fontos számodra a környezetvédelem
  • te is azt gondolod, hogy nem a több energia, hanem annak okosabb felhasználása a cél

Előny:

  • van tárgyalási tapasztalatod,
  • van üzletfejlesztési tapasztalatod,
  • ismered az agilis módszertant és/vagy hatékonyan alkalmazod is,
  • vezettél már európai uniós, különösen H2020-as projektet,
  • képes vagy ügyfélközpontú gondolkodásra,
  • nem veszel el a webes fejlesztések világában

Feladataid közé fog tartozni:

  • a főprojekt szakmai tartalmának megvalósítása,
  • feladatok megszervezése,
  • 5 szervezet munkájának koordinálása,
  • a témát érintő hazai és nemzetközi folyamatok követése
  • szakmai döntések

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaidő,
  • nonprofit szektorban versenyképes bér,
  • cafeteria,
  • Magyarországon egyedülálló projekt vezetése,
  • kreativitást igénylő feladatok,
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • vidám, barátságos és segítőkész szakmai csapat

Így tudsz jelentkezni: Küldj egy angol vagy magyar nyelvű önéletrajzot, és egy magyar nyelven írott motivációs levelet (max. másfél oldal) az allas@energiaklub.hu e-mail címre  (tárgy: projektvezető) 2021. január 31-ig. A jelentkezések elbírálása folyamatos, az ideális jelölt megtalálása esetén a jelentkezést hamarabb lezárjuk.