ÁLLÁS - Energiahatékonyság Energiaszegénység szakértő

Az Energiaklub egyik célja az energiahatékonyság növelése – többek között a lakossági attitűdök megváltozásán keresztül. Szeretnénk, ha minél többen figyelnének oda az energiafogyasztás csökkentésére. És ennek egyik legfontosabb lépése a lakások / házak felújítása. Ezek mellett az energiaszegénység csökkentése is kitűzött célunk.

Olyan munkatársat keresünk, aki többféle projekten keresztül kíván velünk dolgozni ezen célért.

Te vagy az ideális munkatárs, ha:

  • foglalkoztál már energiahatékonysággal/energiaszegénységgel, van fogalmad arról, hogy mit jelent az épületenergetika,
  • rendelkezel munka- és projektvezetői tapasztalattal, még jobb ha már európai uniós projektekben is dolgoztál,
  • aktív, tárgyaló- és írásképes angol nyelvtudásod van,
  • proaktív, kezdeményező, kreatív vagy, vannak ötleteid, hatást akarsz elérni,
  • tudsz együttműködni másokkal,
  • gyorsan tanulsz,
  • tudsz (olykor szoros) határidőre, pontosan, felelősen, hatékonyan dolgozni

Feladataid közé fog tartozni:

  • energiahatékonysági/energiaszegénységgel kapcsolatos projektek szakmai tartalmának megvalósítása,
  • klasszikus projektmenedzsment (azaz dolgokat megszervezni, lebonyolítani, ajánlatokat kérni, szerződéseket kötni, beszámolókat írni stb.),
  • szakmai elmélyülés az energiahatékonyság/energiaszegénység témakörében,
  • új akciók, tevékenységek, projektek kitalálása
  • hazai és nemzetközi együttműködések kialakítása, ápolása
  • témát érintő hazai és nemzetközi folyamatok követése
  • az ügy illetve a tevékenységeink, eredményeink közérthető, korszerű kommunikációja az Energiaklub csatornáin és a médiában.

Amit kínálunk:

8 órás munkaidő, nonprofit szektorban versenyképes bér, cafeteria, kreativitást igénylő feladatok barátságos légkör, jó hangulat

Így tudsz jelentkezni:

Küldj egy magyar nyelvű önéletrajzot, és egy angol nyelvű rövid, tömör motivációs levelet az allas@energiaklub.hu e-mail címre  (tárgy: Energiahatékonyság/energiaszegénység)
Határidő: január 5.